اگر می خواهید برای سلامتی باغبانی کنید ، چند گیاه اصلی وجود دارد که می خواهید به عنوان بخشی از باغ دارویی خود داشته باشید. به خوبی مستند شده است که ما از ابتدای زمان برای درمان انواع بیماری ها و بیماری ها به گیاهان علفی وابسته بوده ایم. حتی اولین نوشته های دیوسكوریدس یونانی ، كه گمان می رود پزشك خصوصی آنتونی و كلوئوپاترا باشد ، در حدود ششصد گیاه دارویی درج شده است.

کسانی که گیاهان و خواص دارویی آنها را مطالعه می کنند ، گیاهان دارویی نامیده می شوند. برخی از نوشته هایی که قرن ها از این گیاهان دارویی نقل شده است بر اساس شواهد علمی است در حالی که برخی دیگر کاملاً افسانه هستند.

منکر این نیست که گیاهان خاصی برای بیماری های خاص مفید هستند. مخلوط هایی مانند چای بابونه برای استراحت در شب ، یا نعناع فلفلی مخلوط با دارچین و سپس در یک فنجان آب جوشانده شده تا به پاک شدن سر گرفتگی کمک کند. باغبانی برای سلامتی شما سرگرم کننده و بسیار ماجراجویی است. برای شروع کار ، من پنج گیاه اصلی را برای یک باغ دارویی انتخاب کرده ام.

پنج گیاه کلیدی برای یک باغ دارویی

نعناع از هر نوع غذایی که باشد می تواند در باغ دارویی شما قرار گیرد. نعناع ها در بیشتر مکان ها رشد می کنند و طیف وسیعی برای انتخاب وجود دارد. نعناع فلفلی یکی از محبوب ترین هاست و خصوصاً به دلیل خواص دارویی آن معروف است. این دارو به صورت داخلی برای سو ind هاضمه ، قولنج ، سرماخوردگی ، مخاط بیش از حد و حالت تهوع استفاده می شود. از خارج برای تحریک پوست ، عفونت های گل زامفولیا دستگاه تنفسی فوقانی ، سوختگی ، کرم حلقوی و سینوزیت استفاده می شود. فقط مطمئن شوید که باید آن را در گلدان کاشته و نگه دارید تا در آن نگه داشته شود.
سیر یک گیاه بسیار آشنا است که بخشی از خانواده آلیوم با یک پیاز معطر قوی است که برای طعم دادن به غذاهای گوشتی ، غذاهای دریایی و سبزیجات استفاده می شود. این ماده همچنین از مزایای افزودن آنتی بیوتیک طبیعی است که به جلوگیری از عفونت و درمان سرماخوردگی ، سرفه سیاه و اسهال خونی کمک می کند.
اگر مستعد سردردهای میگرنی هستید ، داشتن تب بسیار عالی است. همچنین گزارش شده است که برای آرتروز و ناراحتی های گوارشی مفید است. نه تنها این ، بلکه می تواند درد و اسپاسم عضلات را تسکین دهد. یکی از مزایای اضافه شده به رشد گیاه تب ، این است که شکوفه های زیبا مانند گل مروارید در آرایش های گل بسیار عالی هستند و فقط با نگاه کردن به آنها می توانند شما را روحیه بخشند و حال شما را بهتر کنند!
گیاه اکیناسه به عنوان گیاهان گل سرخ نیز شناخته می شود. بومیان آمریكا به طور كلی این گیاه را به عنوان یك درمان كننده قلمداد می كنند. تحقیقات اخیراً نشان داده است که اکیناسه سیستم ایمنی بدن را تحریک می کند ، باعث بهبود سریع زخم ها می شود و دارای خواص ضد ویروسی و ضد باکتری است. در باغ ، مقاوم به خشکی است و همچنین یک گل بریده عالی ایجاد می کند.
آلوئه یک آبدار با برگهای مخروطی بلند است که حاوی یک ژل دارویی است. چه کسی سعی نکرده است هنگام سوختن یک برگ باز کند و کمی از ژل را روی زخم بمالد تا درد متوقف شود و سوختگی بهبود یابد. این گیاه باید یک گیاه کلیدی در باغ دارویی شما باشد اما احتیاط لازم برای زنان باردار ضروری است.