داگ سیتی ممکن است خانه ویات ارپ ، داک هولیدی ، بت مسترسون ، میس کیتی ، چستر و مت دیلون باشد. Boot Hill هنوز در آنجا است ، اما برخی از آن به بازسازی خیابان جلو با سالن شعبه توسعه یافته ، ساختمانهای اضافی توجه شده است. خیابان جلویی اصلی هنوز وجود دارد و یک خیابان پر رونق از فروشگاه ها است. دوج سیتی هنوز شهر گاو یور است. گاوها به جای اینکه با رانندگی با گاوچرانها سوار اسب های خود شوند ، اکنون با گاوچران های امروزی در موقعیت بهتری نشسته و گاوهایی که در تریلر عقب مانده اند ، پشت پیتربیلتس می آیند. مقصد آنها دو کشتارگاه در شهر و سرانجام به سینی شام من است.

انواع مجموعه نقشه های خانه عبارتند از: ساخت و ساز شناسایی می کند. که از 5 تا 8 گروه کامل از برنامه ها تشکیل شده است. این دقیقاً همان چیزی را که شما نیاز دارید ، خریداری می کنید ، پروانه ساخت خریداری می کنید ، بودجه را ترتیب می دهید و در واقع خانه ساخته می شوید. طراحی هایی که در این مجموعه خواهید داشت عبارتند از: نمای بیرونی (ارتفاعات) ، نقشه های کف و سقف ، نقشه های  پیمانکاری ساختمان زیرزمین یا زیر بنا ، بخشهای ساختمان ، شماتیک الکتریکی ، اطلاعات معمول در مورد مواردی مانند مشخصات سازه ، حفاری و درجه بندی ، مواد کف ، نجاری و سایر موارد کاشی کاری پروانه ساختمانی ، داشتن یک پروانه ساختمانی گیج نشود ، نیز هست. این مجوز به شما امکان می دهد از پیشنهادات خانه رویاهای خود استفاده کنید.

برای تبدیل شدن به پیمانکار ساختمان به افراد مختلفی نیاز دارد. من با زنجیره ارائه دهندگان ملی چت نمی کنم. شما یکی را می شناسید. من در پیمانکار ساختمان زادگاه صحبت می کنم. اگر لیست زیر درست نیست به من بگویید.

با یک ایده روشن از ظاهر طراحی داخلی که می خواهید ایجاد کنید شروع کنید. از مشخص بودن بیش از حد هر مورد خودداری کنید به این ترتیب که به نظر می رسد می توانید برخی از مجوزهای خلاقانه را در طراحی کلی اعمال کنید.

اول از همه ، قبل از شروع ، مشخص کنید که در انتها چگونه طراحی داخلی آشپزخانه شما عضلانی است و اگر تجربه لازم را کسب کرده اید ، به تجزیه و تحلیل بپردازید. در غیر این صورت ، به شما توصیه می شود که از آزمون شخصی استخدام کرده و وظایفی را که برای خود تعیین کرده اید انجام دهید.

از دوستان و خانواده و همسایگان بپرسید و به افرادی که در طول آنها استفاده کرده اند توصیه هایی را دریافت کنید. یک لوله کش یا یک برق می تواند خرد خوبی را تحویل دهد. هنگامی که در مورد پیمانکار تصمیم گرفتید ، از آنها مراجع بخواهید. از مرجع نحوه عملکرد آنها سوال کنید. آیا به موقع انجام شده است؟ کیفیت کار چیست؟ قیمت منصفانه بود؟ آیا آنها از کار با پیمانکار لذت برده اند؟ هر یک از بازسازی ساختمان این جنبه ها بسیار جالب است که قبل از ورود به رابطه تجاری بدانید.

معاملات بازار Zeeland Michigan را به عنوان مثال در نظر بگیرید. 26.53٪ از خانه های فروشی در Zeeland قبل از سال 1939 ساخته شده است. خود را مسلح کنید تا از طرح های قدیمی و طرح های باستانی لذت ببرید. اگرچه چنین خانه هایی ممکن است بسیار خوب به نظر برسند ، اما در نهایت راحت ترین گزینه برای زندگی طولانی مدت نیست. این جنبه را بخاطر داشته باشید که گزینه های واقعی املاک و مستغلات Zeeland Michigan را پردازش کرده اید.

این است که بتوانید پیام های مخفی فردی ارسال کنید. فقط در ارتباط با وظایفی است که شما برای انجام آنها در زندگی خود انجام می دهید یا به حقیقت می پیوندید و با استفاده از زمان فعلی یک جمله کوتاه اما قدرتمند در مورد آن ایجاد می کنید. با این حال ، اگر می خواهید ، می توانید فیلم های ناخوشایند موجود با استفاده از وب را نیز بررسی کنید. فیلم های بی شماری در اینترنت وجود دارد که می خواهند یاد بگیرند در اهداف مختلف خودیاری ممکن است به شما کمک کنند. می تواند فیلم های کاملاً مخفی وجود داشته باشد که دقیقاً همان پیام هایی را ارسال می کنند که شما در آنها اعمال می کنید.